Prismatch*Prismatch*

TP-Link MC200CM Gigabit Media converter

Förlänger fiber längden med upp till 0.5km

Artikelnummer: 623112 / Tillverkarens artikelnummer: MC200CM

More pictures from TP-Link MC200CM Gigabit Media converter

590:-
26 st i lager (1-3 dagar leveranstid)

TP-LINK MC200CM Gigabit Media converter

Gigabit Ethernet Media Converter MC200CM

Høydepunkter:

  • Oppfyller IEEE 802.3ab og IEEE 802.3z
  • Tilbyr svitsjkonfigurasjon for Force/Auto transfer-modus for FX-port
  • Utvider fiberavstanden opptil 0,5 km

Hva dette produktet gjør:

MC200CM er en medieomformer designet for å konvertere 1000BASE-SX-fiber til 1000Base-T kobbermedier eller omvendt MC200CM er designet under IEEE802.3ab 1000Base-T- og IEEE802.3z 1000Base-SX-standarder, og den er designet for bruk med fiberkabel med flere moduser ved hjelp av en SC-Type-kontakt. MC200CM støtter kortbølgebasert (SX) laserspesifikasjon med en full sendehastighet. Den fungerer på 850 nm for både å overføre og motta data.

Andre funksjoner i denne modulen inkluderer muligheten til å bruke den som en frittstående enhet (ikke nødvendig med chassis) eller med TP-LINKs 19" systemchassis, Auto MDI/MDI-X for TX-port og LED-lampe på frontpanelet som viser status. MC200CM vil overføre på utvidede fiberoptiske avstander ved å bruke flermodusfiber opptil 0,55 kilometer.

Allmänt
Produktlinje TP-Link
Modell MC200CM
Producentens garanti (månader) 36
EAN 6935364030438
Nätverk
Dataöverföringshastighet 1 Gbps
Datalänkprotokoll Gigabit Ethernet
Max överföringsavstånd 550 m
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ Fibermediekonverterare
Formfaktor Extern
Optisk våglängd 850 nm
Funktioner Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Fullt duplexläge, Flödeskontroll
Standarder som följs IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Typ av kablage Ethernet 1000Base-T, Ethernet 1000Base-SX
Statusindikatorer Länk/akvititet, Strömförsörjning, Mottagning
Kontakter (för SD)
Höger kontakttyp SC-läge (multi-mode)
Vänster kontakttyp RJ-45
Nätdel
Typ Extern strömadapter
Diverse
Standarder som följs FCC
Mått och vikt
Bredd 9.5 cm
Djup 7.3 cm
Höjd 2.7 cm
Miljöparametrar
Luftfuktighet vid drift 10 - 90%
Max temperatur vid drift 40 °C
Min temperatur vid drift 0 °C
Kompatibilitet
Specifikationer P/N: TL-MC1400, TL-SG3210XHP-M2 V2.6, TL-SG3452XP V1
Beskrivning P/N: TL-MC1400, TL-SG3210XHP-M2 V2.6, TL-SG3452XP V1
Tillhandahållet gränssnitt
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode hona x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hona
Average rating (1 reviews)
Riktlinjer för produktrecensioner

Perfekt for mit bruk.

By ottar-johan trøen 2024-03-29

Bruker denne til og erstatte hjemme sentral fra altibox, bli kvitt den store hvite sentralen. Funker bra ingen problemer. Läs mer

Tycker du denna recension är informativ?