Prismatch*Prismatch*

Fiberworks Fiberkabel SM 9/125 3m

G.657.A2 LC / UPC-LC / UPC duplex 2 mm Gul, stöder 1000BASE-LX och 10GBASE-LR

Artikelnummer: 977560 / Tillverkarens artikelnummer: P-SM9-D2Y-LCU-LCU-03

More pictures from Fiberworks Fiberkabel SM 9/125 3m

199:-
8 st i lager (1-3 dagar leveranstid)

Fiberworks Fiberkabel är en halogenfri duplex fiberoptisk kabel - G.657.A2/OS2

Längd 3 meter i gult.

Allmänt
Produktlinje Fiberworks
Producentens garanti (månader) 12
Kabel
Kabellåsfunktioner Halogenfri
Typ av nätverkskabel Patch-kabel
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Typ för vänster kontakt Hane
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Singlemode
Vänster kontakttyp LC/UPC enkelläge
Kabelläge Duplex
Höger kontakttyp LC/UPC enkelläge
Antal fibrer 2
Mantelmaterial Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal vänsterkontakter 2
Standarder som följs G.657.A2/OS2
Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
Diverse
Färg Gul
Färgkategori Gul
Standarder som följs IEC 60332-1, IEC 61300-2-2, EN 50173
Mått och vikt
Längd 3 m
Längd i meter 3 m
Riktlinjer för produktrecensioner