Allt du behöver inom nätverk - Trådlöst, med kabel, eller via elnätet.

Nätverk till hemmet, stugan, bilen eller båten? Vi har alla typer av nätverksprodukter från kända tillverkare som Asus, Cisco, D-Link, HP, Linksys, TP-Link, Vivotek, och Zyxel. Vi har ett brett sortiment och testvinnare om du behöver trådlös router, förlängare (Range Extender), accesspunkter, brandväggar, och nätverk genom elnätet (Powerline, HomePlug) 4G/LTE mobil router och övervakningskameror samt nätverkskameror.

Zyxel - Nätverk

Zyxel GS1900-24 Switchar

Zyxel GS1900-24

24 port GbE L2 Smart Switch, rackmount, utan fläkt

(1)
Art. nr: 819493 / Prodnr: GS1900-24-EU0101F
Tillgänglighet: 3 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
1.590:-
ZYXEL NWD6505 AC600 USB Adapter Nätverkskort

ZYXEL NWD6505 AC600 USB Adapter

Dual-Band Wireless AC600

(1)
Art. nr: 864435 / Prodnr: NWD6505-EU0101F
Tillgänglighet: 40 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
299:-
Zyxel NXC2500 WLAN Controller 8-24 AP Accesspunkt
-20%

Zyxel NXC2500 WLAN Controller 8-24 AP

NXC2500 WLAN kontroller 8-24 Access punkt

Art. nr: 802929 / Prodnr: NXC2500-EU0101F
Tillgänglighet: 4 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
Ord. pris 4.995:-
NU 3.999:-
ZYXEL SFP-LX-10-D Tillbehör
-25%

ZYXEL SFP-LX-10-D

1000BaseLX SFP Module, LC Singlemode

Art. nr: 879205 / Prodnr: 91-010-203001B
Tillgänglighet: 1 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
Ord. pris 1.195:-
NU 899:-
Zyxel USG40W Brandväggar

Zyxel USG40W

Brandmur 10/100/1000, 3x LAN/DMZ, 1x WAN, 1x OPT, 802.11b/g/n

Art. nr: 819459 / Prodnr: USG40W-EU0101F
Tillgänglighet: 3 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
3.990:-
UAG4100 Plus SP350E Printer Bundle Accesspunkt

UAG4100 Plus SP350E Printer Bundle

ZyXEL UAG4100 Hotspot Gateway med printer

Art. nr: 833283 / Prodnr: UAG4100-EU0102F
Tillgänglighet: 1 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
10.745:-
Zyxel LMR 400 N-PLUG to N- PLUG - 1M Trådlös antenn

Zyxel LMR 400 N-PLUG to N- PLUG - 1M

1m antenn kabel

Art. nr: 833288 / Prodnr: 91-005-075004G
Tillgänglighet: 1 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
349:-
Zyxel PoE12-HP Injector Tillbehör

Zyxel PoE12-HP Injector

802.3at PoE Injector

Art. nr: 802897 / Prodnr: POE12-HP-EU0102F
Tillgänglighet: 37 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
489:-
ZYXEL SFP-SX-D Tillbehör

ZYXEL SFP-SX-D

1000BaseSX SFP Module, LC Multimode

Art. nr: 879203 / Prodnr: 91-010-204001B
Tillgänglighet: 3 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
769:-
ZYXEL ES1100-8P Switch Switchar

ZYXEL ES1100-8P Switch

8-port FE Unmanaged PoE Switch

Art. nr: 802828 / Prodnr: ES1100-8P-EU0102F
Tillgänglighet: 8 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
890:-
Zyxel USG40 Brandväggar

Zyxel USG40

Brandmur 10/100/1000, 3x LAN/DMZ, 1x WAN, 1x OPT

Art. nr: 819454 / Prodnr: USG40-EU0101F
Tillgänglighet: 6 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
3.290:-
ZyXEL GS1100-24 24 x Gigabit Unmanaged Switchar

ZyXEL GS1100-24 24 x Gigabit Unmanaged

24 x Gigabit

Art. nr: 619429 / Prodnr: GS1100-24E-EU0101F
Tillgänglighet: 1 st i lager (1-2 vardagar leveranstid)
1.090:-