Fiberworks har fiberoptik

Fiberworks har hög kompetens inom fiberoptik och optiska komponenter. De är marknadsledande sedan 1990. Det norska fiberföretaget är en betydande leverantör till bredbandsföretag och slutanvändare. Fiberworks är idag en del av svenska Lifco och erbjuder bland annat nätverkskablar och transceiver-moduler. Här har vi samlat alla produkterna från Fiberworks hos Komplett till ett bra pris.

6 träffar på "Fiberworks"
Rekommenderad Jämför
Fiberworks 1G SFP 1000Base-LX LC Duplex Tillbehör
Tillgänglighet: Inte i lager. 40 st. förväntas att skickas 21.dec.2018 (osäkert datum)
656:-
Fiberworks 1G SFP 1000Base-LX LC Duplex Tillbehör
Tillgänglighet: Inte i lager. 1 st. förväntas att skickas 4.jan.2019 (osäkert datum)
656:-
Fiberworks 1G SFP 1000Base-SX LC Duplex Tillbehör
Tillgänglighet: Beställningsvara. Beställs vid order. Leveranstid 1-2 veckor.
623:-