Fiberworks SFP 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km

1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco

Artikelnummer: 1068226 / Tillverkarens artikelnummer: SFP-1000BASE-LXD-C

More pictures from Fiberworks SFP 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km

349:-
+ frakt från 19:-
eller
med ditt lagrade kort
med avgiftsfri faktura Se villkor för faktura
10 st i lager (2-3 vardagar leveranstid)
Rättningslinjer för produktrecensioner
Allmänt
Producentens garanti (månader) 36
Typ av enhet SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Formfaktor Insticksmodul
Nätverksfunktioner
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage 1000Base-LX
Datalänkprotokoll GigE
Dataöverföringshastighet 1.25 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm
Max överföringsavstånd 10 km
Funktioner Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Expansion/Anslutning
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC enkelläge hona x 2
Diverse
OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer Cisco SFP-GE-L/GLC-LH-SMD
Kompatibilitetsinformation
Designat för Cisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 SRST Voice Upgrades for HSEC Bundle, 3825 Unified Communications Bundle, 3825 Unified Communications Bundle with Advanced Security, 3825 WAN Application Acceleration Bundle, 3825 WAN Optimization Bundle, 3825C, 3845, 3845 Branch Office in a Box Bundle, 3845 Unified Communications Bundle with Advanced Security, 3845 WAN Application Acceleration Bundle, 3845 WAN Optimization Bundle, 3845C, 3925, 3925 Application Experience, 3925 Generation 2 STM-1 Bundle, 3925E, 3925E Application Experience, 3925E Generation 2 STM-1 Bundle, 3945, 3945 Application Experience, 3945 Generation 2 STM-1 Bundle, 3945E, 3945E Generation 2 STM-1 Bundle, 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle, 892
Cisco Catalyst 2960-Plus 24LC-L, 2960-Plus 24LC-S, 2960-Plus 24PC-L, 2960-Plus 24PC-S, 2960-Plus 24TC-L, 2960-Plus 24TC-S, 2960-Plus 48PST-L, 2960-Plus 48PST-S, 2960-Plus 48TC-L, 2960-Plus 48TC-S, 3650-24PD-E, 3650-24PD-L, 3650-24PD-S, 3650-24PS-E, 3650-24PS-L, 3650-24PS-S, 3650-24TD-E, 3650-24TD-L, 3650-24TD-S, 3650-24TS-E, 3650-24TS-L, 3650-24TS-S, 3650-48FD-E, 3650-48FD-L, 3650-48FD-S, 3650-48FQ-E, 3650-48FQ-L, 3650-48FQ-S, 3650-48FS-E, 3650-48FS-L, 3650-48FS-S, 3650-48PD-E, 3650-48PD-L, 3650-48PD-S, 3650-48PQ-E, 3650-48PQ-L, 3650-48PQ-S, 3650-48PS-E, 3650-48PS-L, 3650-48PS-S, 3650-48TD-E, 3650-48TD-L, 3650-48TD-S, 3650-48TQ-E, 3650-48TQ-L, 3650-48TQ-S, 3650-48TS-E, 3650-48TS-L, 3650-48TS-S, ESS9300 Embedded Series
Cisco Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118
Cisco ME 3600X-24FS Ethernet Access Switch
Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E
Cisco Supervisor Engine 8-E, 8-E Redundant
Cisco UCS 6248UP Fabric Interconnect