Artikelnummer: 1245186 / Tillverkarens artikelnummer: DECO XE75 PRO(3-PACK)

More pictures from TP-Link Deco XE75 Pro 3-pack Mesh

Highlights
  • Tri-Band Speed ​​​​ger nätverkets totala hastigheter på upp till 5400 Mbps
  • AI-drivet Mesh
  • Home WiFi 6E täcker hela hemmet med nästa generations sömlösa WiFi
  • Enkel installation med Deco-appen

TP-Link Deco XE75 Pro 3-pack Mesh

AXE5400 Tri-band, AI-Driven Mesh, WiFi 6E

4.9 (10 recensioner)
SPARA 1 100:-
3 890:-
Tidigare pris 4 990:-
145:- /mån
Tidigare pris 196:- /mån
Antal: 
3-pack
Available colors
Erbjudandet gäller från 04/05 t.o.m. 31/05, eller så långt lagret räcker.
49 st i lager (1-3 dagar leveranstid)
eller
Köp med FLEX145:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 32 mån, kostnad 686:-, totalt 4 576:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.