Artikelnummer: 1320725 / Tillverkarens artikelnummer: RS500-100EUS

More pictures from Netgear Nighthawk RS500 router

Highlights
  • Tri-band WiFi 7 hastigheter upp till 12Gbps för optimal prestanda.
  • Täck upp till 3000 kvm med 360° WiFi täckning.
  • Stöder flera enheter, perfekt för familjer och spelare.
  • Kraftfulla säkerhetsfunktioner skyddar dina anslutna enheter.
  • Enkel installation med avancerat router skydd inkluderat.
  • Håll dig ansluten med blixtsnabb internetåtkomst.

Netgear Nighthawk RS500 router

BE12000, tri-band, 2x1gb/2x2.5gb port, WiFi 7

4.8 (562 recensioner)
SPARA 1 877:-
1 999:-
Tidigare pris 3 876:-
66:- /mån
Tidigare pris 153:- /mån
Erbjudandet gäller från 07/05 t.o.m. 31/05, eller så långt lagret räcker.
50+ st i lager (1-3 dagar leveranstid)
eller
Köp med FLEX66:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 37 mån, kostnad 422:-, totalt 2 421:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.