Artikelnummer: 1323664 / Tillverkarens artikelnummer: NH.QZVED.002

More pictures from Acer Nitro 16S AI AN16S 16" WQXGA

Acer Nitro 16S AI AN16S 16" WQXGA

GeForce RTX 5070 Ti, Ryzen AI 7 350, 32 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home

4.3 (12 recensioner)
SPARA 7 500:-
19 990:-
Tidigare pris 27 490:-
595:- /mån
Tidigare pris 948:- /mån
Erbjudandet gäller från 08/05 t.o.m. 31/05, eller så långt lagret räcker.
50+ st i lager (1-3 dagar leveranstid)
eller
Köp med FLEX595:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 42 mån, kostnad 4 680:-, totalt 24 670:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.