Artikelnummer: 1326095 / Tillverkarens artikelnummer: EP2-08385

More pictures from Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 13" OLED Touch

Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 13" OLED Touch

Qualcomm, Snapdragon X Elite W1E, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home

(0 recensioner) Skriv en recension
SPARA 5 000:-
18 490:-
Tidigare pris 23 490:-
706:- /mån
Tidigare pris 922:- /mån
Erbjudandet gäller från 05/05 t.o.m. 25/05, eller så långt lagret räcker.
2 st i lager (1-3 dagar leveranstid)
eller
Köp med FLEX706:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 31 mån, kostnad 3 117:-, totalt 21 607:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.