Artikelnummer: 1328186 / Tillverkarens artikelnummer: D1505YA-L1370W

More pictures from ASUS Vivobook 15 15,6" FHD OLED

ASUS Vivobook 15 15,6" FHD OLED

Radeon Graphics, Ryzen 7 7730U, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home

5 (1 recensioner)
12 490:-
490:- /mån
Preliminärt i lager 31 maj 2026 (9 st osäkert datum)
eller
Köp med FLEX490:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 30 mån, kostnad 2 036:-, totalt 14 526:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.