Artikelnummer: 1329631 / Tillverkarens artikelnummer: CF9T5EA#UUW

More pictures from HP OMEN Gaming Laptop 16-ap0024no 16" 2K

HP OMEN Gaming Laptop 16-ap0024no 16" 2K

AMD Ryzen™ 9 8940HX Processor, GeForce RTX 5060, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home

Of HP
(0 recensioner) Skriv en recension
SPARA 9 000:-
13 990:-
Tidigare pris 22 990:-
344:- /mån
Tidigare pris 775:- /mån
Erbjudandet gäller från 15/05 t.o.m. 14/06, eller så långt lagret räcker.
50+ st i lager (1-3 dagar leveranstid)
eller
Köp med FLEX344:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 54 mån, kostnad 4 319:-, totalt 18 309:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.