ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG 32" Gaming-skärm
ROG Strix OLED XG32UCWMG gaming-skärm ― 32 tum (31,5 tum synlig) 4K TrueBlack Glossy™ OLED, dubbel-läge (4K@240Hz, FHD@480Hz), 0,03 ms (GTG), G-SYNC®-kompatibel, specialanpassad kylfläns, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 400 True Black, Auto KVM, USB Type-C®
32-tums 4K (3840 x 2160) TrueBlack Glossy™ WOLED gaming-skärm med mångsidigt dubbel-läge (4K@240Hz, FHD@480Hz)
Exklusiv ny TrueBlack Glossy™-panel ger en yta utan dis och exceptionellt skarpa bilder
Gott om anslutningar inkluderar DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1 och USB‑C® med 15W Power Delivery
En för allt – ROG Strix OLED XG32UCWMG
ROG Strix OLED XG32UCWMG är en 32-tums 4K TrueBlack Glossy™ WOLED gaming-skärm som levererar superskarpa bilder och har ett mångsidigt dubbel-läge som möjliggör sömlös växling mellan 4K@240Hz och FHD@480Hz gaming. Med den nya Neo Proximity Sensor i ASUS OLED Care Pro upptäcker skärmen när användaren är borta och går automatiskt till svart skärm för att skydda mot inbränning. Tack vare ett kompakt stativ tar XG32UCWMG minimalt med plats på skrivbordet. Dessutom får du ett brett utbud av anslutningsmöjligheter, inklusive DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1 och USB‑C med 15‑watt Power Delivery.
Superskarpa och klara bilder – Exklusiv TrueBlack Glossy™ OLED
Banbrytande dubbel-läge-funktion
ROG Strix OLED XG32UCWMG erbjuder enastående flexibilitet med dubbel-läge, så att du kan prioritera uppdateringsfrekvens för snabba spel eller extrem upplösning för uppslukande grafik. Med ett tryck på snabbknappen växlar du omedelbart mellan imponerande 4K@240Hz för AAA‑titlar och blixtsnabba FHD@480Hz för FPS‑gaming.