Artikelnummer: 1333617 / Tillverkarens artikelnummer: D3607GA-SH063W

More pictures from ASUS Vivobook S16 D3607GA 16" FHD OLED

Highlights
  • 16" 16:10 OLED-panel
  • Copilot+ PC
  • AMD Ryzen™ AI 7 445 processor

ASUS Vivobook S16 D3607GA 16" FHD OLED

Radeon Graphics, Ryzen AI 7 445, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home

(0 recensioner) Skriv en recension
SPARA 1 000:-
13 990:-
Tidigare pris 14 990:-
549:- /mån
Tidigare pris 588:- /mån
Erbjudandet gäller från 04/05 t.o.m. 31/05, eller så långt lagret räcker.
Preliminärt i lager 23 maj 2026 (2 st osäkert datum)
eller
Köp med FLEX549:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 30 mån, kostnad 2 278:-, totalt 16 268:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.