Artikelnummer: 1333635 / Tillverkarens artikelnummer: D3407GA-SF034W

More pictures from ASUS Vivobook S14 D3407GA 14" WUXGA OLED

Highlights
  • AMD Ryzen AI 7 445-processor
  • ASUS Copilot2B-dator
  • Dolby Atmos-ljudsystem

ASUS Vivobook S14 D3407GA 14" WUXGA OLED

Radeon 840M, Ryzen AI 7 445, 32 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home

(0 recensioner) Skriv en recension
SPARA 2 000:-
12 990:-
Tidigare pris 14 990:-
496:- /mån
Tidigare pris 588:- /mån
Erbjudandet gäller från 04/05 t.o.m. 31/05, eller så långt lagret räcker.
Redo att skickas 17 maj 2026 (1 st)
eller
Köp med FLEX496:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 31 mån, kostnad 2 195:-, totalt 15 185:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.