More pictures from ASUS 27" skärm BE27ACGN
ASUS 27" skärm BE27ACGN
2560x1440 IPS, 120 Hz, 5 ms, 1500:1, daisy chain, RJ45, HDMI/DP/USB-C (96 W)
(0 recensioner) Skriv en recension
Artikelnummer: 1333972 / Tillverkarens artikelnummer: 90LM03I0-B03K71
153:- /mån
36 st i lager (1-3 dagar leveranstid)
Lägg i kundvagn You are in FLEX renewal modus Tillagd i kundvagnen
eller
Köp med FLEX153:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 29 mån, kostnad 608:-, totalt 4 398:- (Eff. ränta 13.43%).