Artikelnummer: 1335397 / Tillverkarens artikelnummer: KPC-EPIC-I227-BLACK-0126

More pictures from Komplett-PC Epic Gaming i227 Black

Komplett-PC Epic Gaming i227 Black

Windows 11 Home, GeForce RTX 5070, Core Ultra 7 265KF, 16 GB DDR5, 1 TB SSD

(0 recensioner) Skriv en recension
27 499:-
927:- /mån
22 st i lager, produktionstid 2-4 arbetsdagar
eller
Köp med FLEX927:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 36 mån, kostnad 5 437:-, totalt 32 936:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.