Artikelnummer: 1338703 / Tillverkarens artikelnummer: KPC-CORE-A71-0326

More pictures from Komplett Core Gaming a71

Komplett Core Gaming a71

Windows 11 Home, GeForce RTX 5050, Ryzen 5 8400F, 16GB DDR5, 500GB SSD

(0 recensioner) Skriv en recension
17 499:-
590:- /mån
42 st i lager, produktionstid 2-4 arbetsdagar
eller
Köp med FLEX590:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 36 mån, kostnad 3 470:-, totalt 20 969:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.