Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP

LC connector 2 pack, Single mode, 10Gbps, 10km, 2-fiber

Artikelnummer: 920741 / Tillverkarens artikelnummer: UF-SM-10G

More pictures from Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP

1 390:-
Fri frakt
eller
med ditt lagrade kort
med avgiftsfri faktura Se villkor för faktura
12 st i lager (2-3 vardagar leveranstid)
60 dagar öppet köp & fri retur
Fri frakt över 500 kr
Rättningslinjer för produktrecensioner
Allmänt
Producentens garanti (månader) 12
Förpackad kvantitet 2 (specificationerna gällerenskild post)
Typ av enhet SFP+ sändar/mottagarmodul
Formfaktor Insticksmodul
Nätverksfunktioner
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll 10 GigE
Dataöverföringshastighet 10 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm
Max överföringsavstånd 10 km
Expansion/Anslutning
Gränssnitt 1 x 10Gb Ethernet - LC single-mode hona x 2