Prismatch*Prismatch*

Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 1m

MM 50/125 OM4 (10G) LC/PC-LC/PC duplex 2mm magenta

Artikelnummer: 977556 / Tillverkarens artikelnummer: P-OM4-D2M-LCP-LCP-01

More pictures from Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 1m

179:-
Beställningsvara. Beställs vid order. Leveranstid 1-2 veckor.

Fiberworks Fiberkabel MM 50/125 OM4

Duplex fiberoptisk anslutningskabel OM4 i 1 meters längd

Allmänt
Produktlinje Fiberworks
Producentens garanti (månader) 12
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Egenskaper Physical Contact (PC)
Antal vänsterkontakter 2
Kärna / höljets diameter 50/125 mikron
Höger kontakttyp LC/PC-multiläge
Antal högerkontakter 2
Kabelläge Duplex
Typ för vänster kontakt Hane
Vänster kontakttyp LC/PC-multiläge
Typ av nätverkskabel Patch-kabel
Typ av fiberoptik Multimode
Standarder som följs OM4
Typ av högerkontakt Hane
Diverse
Färgkategori Lila
Färg Magenta
Mått och vikt
Längd i meter 1 m
Längd 1 m
Riktlinjer för produktrecensioner