Artikelnummer: 1335384 / Tillverkarens artikelnummer: KPC-EPIC-I227-RGB-0126

More pictures from Komplett-PC Epic Gaming i227 RGB

Komplett-PC Epic Gaming i227 RGB

Windows 11 Home, GeForce RTX 5070, Core Ultra 7 265KF, 16GB DDR5, 1TB SSD

(0 recensioner) Skriv en recension
26 499:-
893:- /mån
50+ st i lager, produktionstid 2-4 arbetsdagar
eller
Köp med FLEX893:-/ mån. Tillagd
Kreditavtal 36 mån, kostnad 5 244:-, totalt 31 743:- (Eff. ränta 13.43%).
Byt produkt efter 24 mån, om du vill.